Antakių korekcija ir gražus veidelis po jos

antakių korekcijaGražus veidas neretai yra kelias į sėkmę. Gaila, bet tai yra tiesa, gražiems žmonėms gyventi yra lengviau, nes grožio kultas visuomenės yra iškeltas labai labai aukštai.  Dėl to gražaus veidelio reikia ne tik fotomodeliams ar podiumo modeliams, aktoriams, bet visiems visiems be išimties. Jei žmogus jaučiasi negražus viduje, tai tik dar labiau matosi jo išorėje. Ir atvirkščiai, jei žmogus mano, kad išore yra negražus, tai ir viduje jaučiasi blogai. Emociškai blogai: nelaimingas, pasyvus. Svarbus yra bendras viso veido vaizdas. Jis būna geras tuomet, kai visos jo dalys atrodo nepriekaištingai. Akys, antakiai, lūpos, skruostai ir nosytė bei, žinoma, nosytė. Deja, daug moterų skundžiasi nemokančios pačios susitvarkyti su savo antakiais. Antakių pešiojimui skirti žirklutės-pincetas nėra brangios ir perteklinius antankių plaukelius išpešti nėra taip sunku, kai stovi priešais veidrodį. Deja, ne visos moterys drįsta tai daryti pačios. Jos prašo draugių, ar eina pas kosmetologes. Tik va, problema tame, kad ne visada antakių problema yra vešlūs antakiai. Antakių korekcija reikalinga ir tuomet, kada antakiai yra per daug išblūkę ar nelygūs. Antakių korekcija yra ta paslauga, kurios pagalba žmogaus veidas atrodo žymiai geriai nei iki atliekant paslaugą. Šiaip paslaugai naudojami įvairūs metodai, priklausomai nuo atvejo sunkumo. Antakių korekcija – tai ir minėtų žirklučių-pincetų naudojimas, ir vaško juostelių naudojimas, ir veido priemonių, kurios padeda odai atsigauti po procedūrų.

Seniau buvo galimybė tik išretėjusias blakstienas tankinti jas priauginant. Priauginami ir nagai toms, kurioms jie prastai auga. Dabar jau yra galimybė ir antakius padaryti ryškiai matomus tiek, kiek reikia ir be jų dažymo ar piešimo. Tai naujoviška antakių korekcija, karią vadina 6d antakiais. Čia plačiai apie tai nepasakosime, bet tikrai galite apie tai paklausti savo kosmetologės, ji paaiškins išsamiai. Gera kosmetologė tikrai seka naujienas, kurios susijusios su jos darbo sritimi. Neatsakytų klausimų neliks, jei vaikštote pas profesionalią. Profesionalios kosmetologės žino viską, kas reikalinga, kad antakių korekcija būtų su puikiais rezultatais.

Kosmetologės klientės dažniausiai yra lojalios, jei jos yra patenkintos darbu ir aptarnavimu. Antakių korekcija yra dažna paslauga, nes jos reikia kiekvienos moters veideliui. Idealių antakių retai turima natūraliai. Antakiai yra gyvi, jie, auga, jie retėja, jie ir spalvą keičia. Todėl jiems reikalinga priežiūra. Dali moterų kalba apie tai, kad antakių korekcija yra skausminga procedūra, kad akys ašaroja, kad čiaudyti norisi ir panašiai. Jos daug kalba apie patiriamą diskomfortą ir vis pamiršta pasakyti apie rezultatą, apie pasiektą efektą, kurį aplinkiai pastebi ir teigiamai įvertina. Šiaip ar taip, jei nori būti graži, kentėk. Ne veltui yra pasakymas, kad grožis reikalauja aukų. Jame yra daug tiesos. Sutinkate? Pasidalinkite savo mintimis apie tai su savo nuolatine kosmetologe. Smagiai pasikalbėsit ir laikas slinks greičiau, ir linksmiau bus, kol antakių korekcija bus baigta. Smagu tai, kad antakių korekcija yra gana ilgaamžė. Jos nereikia darytis taip dažnai kaip, pvz., reikia plautis rankas. Rankų plovimas labai reikšmingas, nes tai – geriausia priemonės apsisaugoti nuo infekcinių ligų. Antakių korekcija yra geriausias variantas tas, kai norima turėti gražius antakius, kurie puoštų veidą. Tik va reikia nepamiršti, kad žmogus nėra tik gražus veidelis, nes už kiekvieno veido slepiasi turininga asmenybė, su kuria verta susipažinti iš arčiau. Bendraujame ne su žmogaus išvaizda, o su žmogumi!