„Tauragės metų žmogus 2017“ – puikus renginys visai bendruomenei

„Tauragės metų žmogus 2017 metai“ – puikus apdovanojimų renginys, kuris įvyko šių metų vasario 9 dieną „Bastilijoje“, Tauragėje. Apdovanojimai buvo įteikti ir miestelio bendruomenei ir verslo atstovams. Taip pat šio renginio metu buvo renkamos ir geriausios įmonės visoje Tauragėje ir vietovėse aplink ją.

Daugelis svečių itin susižavėjo siena, ant kurios puikavosi įvairūs logotipai. Jie nurodė, kas rėmė visą šį apdovanojimų renginį. Vienas iš rėmėjų logotipų buvo ir Amber Staff. Šis renginys yra ypatingas tuo, kad jis apdovanojo įmones už gerus ir neatlygintinus nuopelnus ir darbus. Šios įmonės ir jų darbuotojai tikrai nusipelnė visų apdovanojimų ir garbės.

„Tauragės metų žmogus 20017 metai“  – tai renginys, į kurį atvyko ir visos Tauragės apskrities įmonių atstovai. Taigi šiame renginyje buvo pasitikti ir jurbarkiečiai ir šilališkiai. Taip pat buvo pagerbta ir viena Pagėgių savivaldybės įmonė, kuri užsiima gyventojų maitinimu. Įmonės, kurios darė neatlygintinai gerus darbus yra iš skirtingų verslo sričių. Pavyzdžiui, Jurbarko įmonė, kuri gavo apdovanojimą, užsiima raštinės reikmenų pardavimu, o Šilalės įmonė – krovinių pervežimais. Na, o kalbant apie pačią Tauragę – tai čia gerus darbus atlikusios įmonės taip pat yra iš visiškai skirtingų paslaugų sektorių. Visame Tauragės rajone galima buvo sutikti daug nusipelniusių asmenų, vienas iš jų – Laurynas Jarutis. Jis yra vieno iš Tauragės odontologijos centrų direktorius. Jis itin traukė visų renginio dalyvių akį, kadangi buvo pasipuošęs lietuvių tautiniu kostiumu. Toks stilius buvo pasirinkta tikrai neatsitiktinai – juk šiais metais Lietuva švenčia savo atkūrimo šimtmetį. Tačiau apdovanojimai atiteko ir visai kitose srityse dirbančioms įmonėms. Viena jų – „Elka Rainwer“, kuri gamina specialius, vandeniui atsparius drabužius. Būtent į verslo sektorius šį kartą ir buvo nukreipti apdovanojimai, kadangi visame Tauragės mieste neseniai atsirado net 65 naujos darbo vietos, kas itin džiugina visus miestiečius. Kalbant apie šią įmonę, kuri gamina vandeniui atsparius drabužius, tai verta paminėti, kad bendrovėje šiuo metu dirba net 80 darbininkų. Naujai suteiktos darbo vietos labai pasitarnavo visai regiono bendruomenei, todėl ši įmonė ir buvo deramai įvertinta.

Visame apdovanojimų vakare netrūko įvairių skirtingų nominacijų. Pavyzdžiui, viena vadinosi „skola“. Šį apdovanojimą gavo režisierius Antanas Naraškevičius, nes 17 metų pradirbo Tauragės liaudies teatre. Apdovanojimus taip pat gavo ir tokie asmenys, kaip L. Jurevičienė. Ji buvo apdovanota todėl, kad Tauragėje pastatė dienos centrą. Nors vadovė renginyje buvo kukli ir teigė, kad šis nuopelnas yra ne vien jos, bet ir visos geranoriškai nusiteikusios bendruomenės, vis tiek buvo tinkamai apdovanota. Buvo nepamiršti ir kilnūs žmonių poelgiai. Metų pareigūnu buvo išrinktas K.Kaminskas. Jis dirba gaisrinėje ir savo tarnybos metu nuo gaisro sėkmingai išgelbėjo neįgalią moterį. Gražūs poelgiai visada nelieka nepastebėti. Šiuose apdovanojimuose taip pat buvo neužmiršti ir daug metų ištikimai dirbantys mokytojai. Vienas jų – Aloyzas, kuris beveik 50 metų dirba sporto mokytoju Tauragės sporto mokykloje. Lengvoji atletika ir kitos sporto šakos vaikams – tai pagrindiniai apdovanotojo gyvenimo varikliukai.

Amber Staff kolektyvas ir visi kiti renginio dalyviai itin džiaugėsi, kad jiems buvo sukurta proga ne tik pamatyti jaukų renginį, tačiau ir prisidėti prie jo paramos. Kai kurie asmenys net teigė, kad Tauragėje dar niekada nebuvo surengtas tokio masto ir toks įspūdingas bei šiltas apdovanojimų vakaras. Iš pagrindinių šventės akcentų neliko nepastebėtas ir raudono kilimo takas, tinkamas salės apšvietimas bei gerai nuteikianti muzika viso renginio metu. G. Mikalauskas buvo apdovanojimų vakaro pagrindinis vedėjas, o visos ceremonijos metu buvo galima išvysti ir daug kitų įžymių asmenų. Taip pat buvo galima pasiklausyti puikios ir žinomos džiazo orkestro muzikos.

 

 

RVF_-373