Apsaugos kameros padeda atpažinti nusikaltėlius

apsaugos kamerosApsaugos kameras besirenkantys pirkėjai svarbiausia dėmesį skiria kuo geresnei vaizdo kokybei, kameros modelio dizainui bei minimaliam kameros funkcijų rinkiniui. Kas dar svarbu, norint apsaugoti savo namus, įmonę, darbo priemones? Kokios patikimiausios apsaugos sistemos ir kas geriausiai galėtų apsaugoti nepigiai kainuojančius daiktus, vertybes, automobilius ir kt.?

Pasirodo, ne visuomet reikia įmantrios apsaugos kameros, itin gudrios signalizacijos ar kitų užslėptų saugos objektų. Visai dažnai žmonės, pasirūpinę savo turto saugumu ir viso to įrengimu, neišnaudoja visų saugos priemonių, tiesiog jų nepajungdami. Kodėl išvažiuodami iš prabangių namų šeimininkai tiesiog pamiršta įjungti apsaugos kameras bei kitas priemones, sunkiai paaiškina ir jie patys. Tokiais atvejais belieka kaltinti tik save… Itin dažnai apsaugos sistemų veikla nepajungiama ir naktį, kai šeimininkai miega, manant, kad, jei kažkas namuose yra, tuomet vagys tikrai čia neužsuks. Deja, labai dažnai namai apšvarinami jų gyventojams saldžiai miegant ir tik ryte įvertinamas to miego stiprumas, kai pamatoma, kas tuo metu dingo. Juk, jei naktį bus įjungta signalizacija, ji tikrai pažadins šeimininkus, o jei profesionalūs vagys tyliai atjungė signalizaciją, veikiančios apsaugos kameros tikrai įamžins namus švarinusius nepageidaujamus asmenis. Kadangi dažnai į patalpas patenkama išlaužus langą, miegantys gali to net negirdėti, o o vagys toliau tyliai darbuotis. Ne reti atvejai, kai policijos pareigūnams nepavyksta rasti nusikaltėlių, kurie ir toliau laisvai mėgaujasi savo veikla, šeimininkams taip ir lieka neatlyginta žala. O štai vaizdai, kuriuos įrašytų apsaugos kamera, tikrai suteiktų daug naudingos informacijos, galėsiančios padėti surasti vagis. Apsaugos kamerų įrašus gali stebėti apsaugos darbuotojai, jie taip pat gali būti pateikiami namo šeimininkui jo mobiliajame telefone ar internete. Kad apsauga būtų efektinga, nedideliame individualiame name reikėtų įrengti 4 apsaugos kameras, o didesniame – apie 8.

Jei jau pasiryžote namuose įrengti modernią apsaugos sistemą, reikėtų su jos montuotojais detaliai išsiaiškinti, kokios yra jos funkcijos ir ką geba jūsų pasirinktoji. Mat kartais naudojama tik viena apsauginė funkcija, nes apie kitas visai net nenumanoma. Jei šeimoje yra mažamečių vaikų, apsaugos sistema gali padėti jiems apsisaugoti, jei namuose lieka vieni ar be tėvų palydos grįžta iš mokyklos. Jie turėtų mokėti, būdami namo viduje, įsijungti signalizaciją, paspausti tam tikrą kodą, jei kažkas nepažįstamas braunasi kartu atrakinus duris. Ir, žinoma, patikimai saugoti apsaugos kodus…