ar verta šiltinti savo stogą?

Stogų šiltinimo technologijos, kai yra naudojama vata yra vienos iš patikimiausių, kadangi tai yra tokia medžiaga, kuri turi uždarą struktūrą, todėl be garų izoliacijos taip pat ji padeda išvengti šilumos praradimo. Stogų apšiltinimas vata šiuo metu yra pakankamai populiarus būdas tinkamai apšildyti savo namus, kadangi ji gali užpildyti net kelių milimetrų tarpus. Plokštiems betoniniams stogams dengti labai dažnai yra naudojamos ruloninės medžiagos, kurios pasižymi puikiomis garus izoliuojančiomis savybėmis. Rulono garų izoliacija gali būti gaminama bitumo pagrindu ir turi armavimą. Kaip armavimas gali būti naudojamas statybinis popierius, kurie gali būti padengiamas įvairiausiais būdais. Medžiagos su skysta guma yra pakankamai brangios, todėl jos yra montuojamos pakankamai retai. Prarandamos šilumos kiekis per sienas ir duris gali siekti apie 35 procentus, per rūsį ir grindis yra prarandama apie 15 procentų šilumos ir per stogą prarandama apie 30 procentų šilumos. Stogas praktiškai praranda tiek pat šilumos kiek ir kitos jūsų namo dalys, tačiau ši dalis yra labai svarbi, todėl dažniausiai namo šiltinimas prasideda būtent nuo jos. Kaip gi galima apšildyti namo stogą ir ženkliai sumažinti prarandamos šilumos kiekį? Stogas yra naudojamas sudėtingomis sąlygomis, ji dažnai jaučia įvairiausius temperatūrų svyravimus, taip pat patiria įvairius fizinius krūvius, kai stogą veikia vėjas, krituliai ir saulė. Be to, jis padeda sukurti patogumą jūsų namuose, blokuoja triukšmą, kuris sklinda iš laiko ir padeda išsaugoti šilumą. Tačiau šios funkcijos yra įmanomos tik tokiu atveju, kai yra naudojamos kokybiškos šilumą izoliuojančios medžiagos.

                Egzistuoja kelios labai paprastos taisyklės, kurių yra būtina laikytis, kad stogo apšiltinimas vata suteiktu maksimalų efektą. Jokiu būdu nereikia taupyti, kai yra perkamos šilumą izoliuojančios medžiagos. Pasitikėkite tokiais prekiniais ženklais, kurie nusipelnė tarptautinio pripažinimo. Yra būtina tiksliai laikytis montavimo technologijų. Visus šiltinimo darbus turėtų atlikti pakankamai patirties turintys ir kvalifikuoti specialistai. Kai yra atliekamas stogo šiltinimas naudojama vata, kuri gyvenimui jūsų namuose suteiks daugiau patogumo. Šios medžiagos gali užtikrinti labai aukštą šilumos ir patogumo lygį jūsų namuose. Kadangi naudojama medžiaga yra lengva ir tvirta su montavimo darbais bus tikrai nesudėtinga susitvarkyti. Papildomų tvirtinimo darbų nereikės atlikti, o tai padidina montavimo greitį net kelis kartus. Kokius privalumus jums gali suteikti naudojamos patikimos šilumą izoliuojančios medžiagos? Kai yra atliekamas stogų apšiltinimas vata be jokių abejonių šis darbas nepadarys jokios žalos jūsų sveikatai ir aplinkiniam pasauliui, kadangi šios medžiagos sudėtyje yra tik patikimi komponentai. Medžiagos šilumos pralaidumas yra labai mažas. Tai yra pagrindinis rodiklis, kuriuo pasižymi šilumą izoliuojanti medžiaga. Tokie produktai gali užtikrinti kokybišką stogo šiltinimą, ypatingai jei jis yra nestandartinės formos. Jos padės ilgiau išlaikyti orą jūsų namų patalpose.

                Jei stogų apšiltinimas vata bus atliktas protingai tokiu atveju bus sutaupyta apie 30 procentų šilumos, jums reikės kur kas mažiau medžiagų, kad jūsų namuose būtų išsaugota šiluma. Kai yra atliekamas stogų šiltinimas naudojant vatą, kuri yra prastos kokybės, tai gali padaryti žalą žmogaus sveikatai. Į medžiagas kartais prideda nekokybiškų priemaišų ir tai jau nėra gerai, kadangi jie skleidžia toksines medžiagas. Labai svarbu, kad šiltinimas būtų atliekamas tokiu būdu, kad jo viduje nesikauptu kondensatas. Tam, kad būtų tinkamai apšildytas jūsų namo stogas kartais gali prireikti net išrinkti visą namo konstrukciją ir tai užtikrins, kad jūsų namuose bus šilta.

Tagged with: