Dviračiai Kaune

dviraciai-kauneDviračiai Kaune labai paplitusi transporto priemonė. Tačiau yra dar svarstančiu ar verta įsigyti dviračius ir jais važinėti į darbą, nes nenorima atvykti sušilus ir pavargus. Visų mėgiamas posakis „dviračio nebe išrasi“ prarado prasmę, mat jau yra sukurtas elektrinis dviratis. Dviračiai Kaune yra populiarūs šiltuoju metų laiku, nuo pavasario iki rudens, važiavimas dviračiu tampa būdu praleisti laiką gryname ore. Ar Jums yra tekę užstrigti transporto kamštyje ir dėl to raudonuoti darbe? Su dviračiu tokios problemos nebaisios, juo lengvai aplenkiamos įvairios transporto priemonės.

 

Taigi, dabar jau galima įsigyti ir elektrinį dviratį. Jis leidžia judėti įprastu būdu, panaudojant žmogaus raumenų jėgą. Jei jos nepakanka pasitelkiama kelių šimtų vatų galios variklio pagalba. Variklis lengvina žmogaus pastangas, o kartais gali ir atstoti raumenų naudoja energiją, kiekvienas akumuliatoriaus pakrovimas užtikrina 50 km distancijos įveikimą.

 

Tokia pati reguliavimo sistema kontroliuoja varomojo variklio sukimo momentą ir važiavimas yra itin komfortiškas ir dar labiau taupoma. Važiavimo reguliatorius yra skirtas dviračio elektrinio variklio išnaudojamos energijos optimalaus lygio nustatymui, todėl užtikrina patogų važiavimą ir palaiko bateriją.

 

Taigi, dviračiai Kaune tai ir elektriniai dviračiai, kurių reguliatorius padidina varikliui siunčiamos energijos galią jei tik dviratininkas pagreitina pedalų minimo tempą. Tai užtikrina, kad akumuliatoriuje sukaupta energija yra paskirstoma optimaliai. Svarbiausia, kad ženkliai padidėja distancija. Taigi, energijos sistema optimaliai pritaiko variklio išnaudojamos energijos galią landšaftui, kuriuo Jūs va-žiuojate. Jei važiuojate lyguma, naudojamos energijos galia bus kur kas mažesnė, nei, kad važiuosite įkalne.

 

Kanangi transporto priemonių Kaune vis daugiau, elektrinis dviratis vis dažniau konkuruoja su automobiliu. Taip pat ir su viešuoju transportu, nes važiavimo elektriniu dviračiu išlaidos siekia vos 1 centą už nuvažiuotą kilometrą.

 

Kuo gi skiriasi elektrinio dviračio konstrukcija nuo klasikinio atitikmens? Visų pirma, labai padidėjo dviračio konstrukcijos patvarumas, nes rėmas buvo papildomai sustiprintas. Todėl dabar elektriniai dviračiai sveria kiek daugiau nei įprasti. Elektriniai dviračiai Kaune leidžia greitai nusigauti į reikiamą vietą, o taip pat ir saugiai. Jūs net nesuprakaituosite ir nepavargsite, todėl Jums nebus gėda pasirodyti darbe. Štai jei norėsite pasidarbuoti ir pramankštinti raumenis, galėsite tai padaryti grįžtant iš darbo.

 

Galima būtų pagalvoti, kad elektrinis dviratis neturi trūkumų. Juk kaip gerai, nereikia minti, nesuprakaituoji, nepavargsti ir aplenki spūstis. Dėja, bet šiuo metu tokių dviračių kaina yra gan didelė. Taip pat reikia nepamiršti, kad pasikeitus konstrukcijoms padidėjo dviračio svoris. Didžiausią svorio dalį sudaro akumuliatorius ir jo variklis. Bet šis dviratis vis dar lengvesnis nei skuteriai arba motociklai. Jums tikrai bus nesunku nugabenti savo elektrinį dviratį laiptais.

 

Kalbant apie aukštesnę kainą, reikia prisiminti, kad kitos priemonės kainuoja brangiau, taip pat kainą atperka priemonės išlaikymas. Reikia nepamiršti, kad elektrinis dviratis yra visada paruoštas kelionei. Nesvarbu ar jo akumuliatorius išsikrovęs ar ne, Jūs galite sėsti ant jo ir minti pedalus. Jei nenorite įsigyti automobilio ar motociklo, verta pagalvoti apie elektrinį dviratį. Pati priemonė kainuos pigiau, jos išlaikymas taip pat kainuos pigiau, Jūs aplenksite spūstis, nebevėluosite į darbą, galėsite vėliau keltis ir taip geriau išsimiegosite. O svarbiausia – atvyksite į reikiamą vietą nepavargęs, nesušilęs. Jums nereikės laukti transporto kamštyje ir galvoti ką čia nuveikus. Jūs pamiršite vėlavimą ir grūstis prie visuomeninio transporto durų. Taip pat Jums nebereikės pildyti mėnesinio bilieto ar ieškoti pinigų prieš įlipant į autobusą.