Įvairių klasių automobilių nuoma

Automobilių nuomaJūsų vestuvės? O galbūt jūsų automobilis yra remontuojamas? Mūsų įmonėje jūs galite užsisakyti automobilių nuomos paslaugas. Automobilių nuoma Vilniuje tai nėra prabanga, tai yra paprasta ir prieinama paslauga. Jūsų išnuomotas automobilis jau bus apdraustas Kasko draudimu, o automobilių nuomos kaina priklauso nuo to kokį automobilį jūs nuomosite ir žinoma kuriam laikui jūs jį nuomosite. Jūs galėsite išsinuomoti tiek naujus, tiek vidutinės ir ekonominės klasės automobilius, mes galime pasiūlyti automobilius pagal kiekvieno poreikius. Visi nuomojami automobiliai yra praėję techninę apžiūrą ir yra puikios techninės būklės. Automobilių nuomos parkas nuolat atsinaujina naujais automobiliais.

Kodėl jums verta pasirinkti mūsų siūlomas automobilių nuomos paslaugas:

  • Automobilių nuoma yra vykdoma labai paprastai jums tereikia su savimi atsinešti pasą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą;
  • Automobiliai visada yra techniškai tvarkingi, švarūs ir su pilnu baku degalų;
  • Jūs galite išsinuomoti automobilį tiek su vairuotoju, tiek ir be jo;
  • Jei jūsų nuomojamas automobilis suges mes jums suteiksime pakaitinį automobilį;
  • Mes galime pasiūlyti platų nuomojamų automobilių pasirinkimą.

Taip pat vis labiau populiarėja automobilių nuoma vestuvėms. Specialiai tiems, kurie sutiko vienas kitą ir tai nori atšvęsti surengdami gražią ir romantišką šventę mes galime pasiūlyti gražius vestuvinius automobilius. Norite gražaus ir prabangaus automobilio vestuvėms jūs tai galite gauti. Prabangus automobilis vestuvėms, tai yra gražus ir patikimas sprendimas jūsų šventei. O jei jūsų verslas yra tiesiogiai susijęs su kelionėmis, tokiu atveju mes jums galime pasiūlyti ilgalaikę verslo klasės automobilių nuomą. Tokiu būdu jūs greitai ir patogiai galėsite nukeliauti į verslo susitikimą, taip pat labai svarbu, kad jūsų automobilis atitiks jūsų statusą, bei atrodys stilingai. Minimalus laikotarpis, kuriam yra nuomojamas automobilis, tai yra 24 valandos. Automobilių nuoma, tai yra būdas, kuris gali išspręsti labai daug problemų.

Bet kokiu atveju, kai jums yra reikalingas patogus ir greitas judėjimas iš vieno taško į kitą automobilių nuoma Vilniuje, tai bus puikus visų jūsų problemų sprendimas. Mes gerbiame ir mylime savo klientus, todėl nuomos paslaugas suteiksime pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Automobilių nuoma Vilniuje, tai yra patikima ir saugu.