Kitokios dviračių dalys

Kai yra pasirenkami dviračiai  yra  labai  svarbu  suprasti, kad  reikia  atrasti  balanso  tašką.  Ir jis  tikrai  yra, juk yra  tokie  dviračių modeliai, kurie leidžia mėgautis  šiuo  sportu  arba paprastu pasivažinėjimu, na  ir tuo pačiu jų kainos yra prieinamos.  Geriausias  tokios  alternatyvos pavyzdys   yra kalnų dviračiai.  Net ir  sportininkai  profesionalai  pripažįsta, kad šios  rūšies  dviračiai yra pačių  įvairiausių kainų kategorijų.  Labai  svarbu, kad pasirenkant  dviratį  jis save  gerai rekomenduotu net ir esant prastoms oro sąlygoms. Dviračiai  gali būti  sulyginami  tarpusavyje, juk  kiekvieną dviratį  sudaro  pagrindinės  dviračių  dalys:  rėmas, vairas, pedalai, stabdžių  sistema ir  greičio pavarų perjungėjai. Faktiškai  skirtumas yra tas, kad galima  kiekvieną  modelį  sulyginti tarpusavyje. Mes  puikiai žinome tokią  nuomonę, kad  kai yra  perkamas  šis transportas mes  suprantame, kad ne viskas  yra  taip  paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo  žvilgsnio ir  kai kurios  žinios  kalbant  apie  dviračius  yra tiesiog būtinos. Taigi  kokios  dviračių dalys  sudaro  šį transportą?

             Rėmas  tai yra  pagrindinė  bet  kurio  dviračio dalis. Kiekvienas rėmas turi  specialią  geometriją ir jis pasirenkamas priklausomai nuo  ūgio, važinėjimo  stiliaus, jūsų lyties  ir kitų  ne ką mažiau svarbių  faktorių.  Ant dviračio  rėmo  yra tvirtinami visi pagrindiniai mazgai ir mechanizmai.  Taip  pat yra  labai svarbus faktorius važiuojamoji sistema, kai ratai  yra  sudaryti iš  stipinų ir padangų.  Kai kurios  detalės  yra  atsakingos  už tai, kad  kokybiškai  suktųsi ratai. Jie  turi  būti tvirti ir nukreipti  įvairios  rūšies  važiavimui.  Važiuojamoji  sistema  turi  skirtis priklausomai nuo to koks yra jūsų važiavimo  stilius. Nuo to kaip yra  sureguliuoti  stipinai ir kokia yra    kokybė  priklauso dviračių  ratų  balansas.  Baigiamasis  etapas, kai yra pasirenkami ratai tai kokybiškų padangų  pasirinkimas, kurios  turi  būti reikiamo ploto ir turi turėti  tinkamą  protektoriaus  piešinį.  Taip pat yra  tokios  dviračių  dalys kaip  vairas, vairo  kolonėlės ir kita.  Vairo kolonėlės yra pasirenkamos priklausomai  nuo  to  kokia  yra  rėmo  konfigūracija ir koks  yra  jo dydis.  Vairas  yra  pasirenkamas  priklausomai nuo  to koks  yra  jūsų   važiavimo  stilius ir  nuo to  ar jums  bus patogu  važiuoti. Žemas  vairas numato žemą  sėdėjimo padėtį, tai pagerina  lenktynininko  aerodinamiką.

             Kitos  dviračių  dalys  tai  transmisija, kuri  priverčia  ratus   suktis ir ji yra  sudaryta iš dviračio pavarų perjungimo  sistemos.  Tai yra pakankamai  sudėtinga  sistema.  Ši  sistema turi galinius  ir priekinius  greičio perjungimo elementus.  Šie  elementai dažniausiai yra tvirtinami  ant vairo.  Priklausomai nuo  dviračio  rūšies greičio perjungimo  sistema ženkliai  skiriasi.  Visų pirma  dviračių greičio pavarų perjungėjai    jūsų pareikalaus tam tikrų  įgūdžių ir  patirties, todėl  šis procesas  turėtų  būti patikėtas  specialistams. Nuo to kaip  bus  nustatyta  transmisija priklauso jūsų važiavimo kokybė  ir detalių  susidėvėjimas.  Taip  pat labai  svarbu yra  stabdžių  sistema, ji gali  būti  diskinė.  Geram  ir  efektyviam stabdymui turi  būti  naudojami   diskiniai  stabdžiai, kurie  taip pat yra  hidrauliniai ir mechaniniai.  Jie  nepriklauso nuo  to kokios yra  oro sąlygos, tačiau  jie  yra  sunkesni. Tokios  dalys kaip  sėdynė yra  skirtos  patogiam  važiavimui. Labai  svarbu, kad būtų pasirinkta  lengva ir patogi sėdynė. Ekstremaliam  važiavimui  skirtas  balnas  turi  skirtis  dar  ir savo tvirtumu. Dviračių  parduotuvėse šiais laikais  yra  siūlomas labai platus  dviračio  dalių  pasirinkimas.  Patyrę  specialistai  jums  padės  pasirinkti  reikiamus  mazgus ir  atlikti  kokybišką remontą, bei  padės  sužinoti  kaip tinkamai prižiūrėti  dviratį.