Miško pardavimas – į ką kreiptis?

perka miskusNe kiekvienas iš mūsų turi reikiamų pastangų ir laiko rūpintis savo miškais. Būtent todėl daugelis miesto gyventojų, kurie, pavyzdžiui, gauna dovanų mišką palikimu, ima svarstyti, kaip ir kur jį parduoti. Tikriausiai suprantate, kad parduodami mišką, Jūs, visų pirma, turite tvirtai apsispręsti ir priimti teisingą sprendimą, o tik vėliau ieškoti geriausių pardavimo būdų. Ne visi supirkėjai perka miškus palankiomis sąlygomis, todėl svarbiausia yra nelikti apgautiems.

Geriausia bus, jei ieškosite, kas perka miškus internete. Taip pat skelbimų galite ieškoti ir vietiniuose laikraščiuose. Bet kuriuo atveju visada reikia pasidomėti kiekvieno pirkėjo reputacija, o tai gali labai gerai atskleisti įvairūs komentarai ir atsiliepimai internete. Pirmiausia pasidomėkite, kurios miškų supirkimo įmonės yra laimėjusios kasmetinius apdovanojimus. Tokios garantuotai bus patikimos ir siūlys gerą kainą. Labai svarbu yra ir išsiaiškinti, kiek metų bendrovės jau užsiima miškų supirkimu.

Jei Jums yra labai sunku apsispręsti, ar parduoti viską mišką su žeme, ar ne, galite pradžiai pasirinkti paprastesnį variantą. Tai yra parduoti tik dalį medienos. Tokiu būdu Jūs išlaikysite visas nuosavybes teises į savo mišką. Ne kiekvienais metais rinkos kainos džiugina, todėl jei šiuometinės supirkimo kainos Jums atrodo per mažos, galite tiesiog palaukti kurį laiką, kol situacija pasikeis ir parduoti tik medieną. Verta žinoti, kad geros miškų pirkimo bendrovės perka medieną savo veiklai ir jos neperpardavinėja, todėl yra garantuojama tik didžiausia kaina.

Vienas geriausių privalumų yra tas, kad miškų supirkimo bendrovės siūlo operatyvumą, nes visus dokumentus sutvarko labai greitai, o Jums praktiškai nieko daryti ir nebereikia. Mediena taip pat yra išvežama su specialia įranga, kuria pasirūpina supirkimo įmonė. Atsiskaitoma taip pat yra iš karto. Galite neabejoti, kad patikima įmonė Jūsų miško vertę įvertins tikrai sąžiningai. Jūs gausite didžiausią kainą, nes pardavimas įvyks be jokių tarpininkų. Visiškai nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje yra Jūsų miškas ir kokio dydžio jis yra, nes nupirkti galima iš bet kurios vietovės.