Mokesčių grąžinimas tai galimybė pasinaudoti savo teisėmis

mokesčių gražinimasJei jūs dirbote Olandijoje yra didelė tikimybė, kad jums gali būti taikomas mokesčių grąžinimas iš Olandijos. Daugelis asmenų, kurie kažkada gyveno svetimoje šalyje net nežino, kad jie gali atgauti dalį savo mokėtų mokesčių. Mes džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad jūs galite atgauti savo mokesčius ir nesvarbu ar jūs dirbote Olandijoje ar Norvegijoje.

Jei jūs norėsite, kad jums būtu vykdomas mokesčių grąžinimas iš Olandijos tai gali užtrukti nuo 4 iki 5 mėnesių pradedant skaičiuoti nuo tos dienos, kai yra išsiunčiami visi reikalingi dokumentai. Jums reikės pateikti šiuos dokumentus:

  • Paso kopijos;
  • Sofi numerio;
  • Reikia užpildyti Olandijos mokesčių grąžinimo dokumentų paketą;
  • Paskutinių algalapių iš kiekvieno Olandijoje turėto darbdavio.

Algalapiai yra reikalingi, kadangi juose yra matomos bendros jūsų uždirbamos pajamos, bei visi sumokėti mokesčiai. Socialinio draudimo mokesčių grąžinimas iš Olandijos yra neįmanomas, tačiau pajamų mokestį jūs galėsite susigrąžinti. Kiek mokesčių jūs atgausite priklausys nuo to pačių įvairiausių faktorių, tai gali priklausyti nuo to kiek laiko jūs dirbote Olandijoje ir koks jums buvo mokamas atlyginimas.

O galbūt jūs gyvenote Norvegijoje? Žinoma, jūs taip pat galite atgauti savo mokesčius, tik jums reikia pasinaudoti šia galimybe ir jūs atgausite jums priklausančius mokesčius. Pasinaudokite šia savo teise. O mes jums padėsime kaip galima greičiau atgauti savo mokesčius. Svarbiausia, kad jūs turėtumėte šiuos dokumentus: paso arba asmens tapatybės kortelės kopijos, skattekort kopijos, forma RF-1015B, šią formą reikia gauti iš visų darbdavių, tačiau jei jūs šios formos neturite galite mums pateikti ir savo paskutinius algalapius, selvangivelse formos, jei jums ją išdavė Norvegijos mokesčių inspekcija. Štai ir viskas ko jums gali prireikti, kad jums būtu atliktas Norvegijos mokesčių grąžinimas. Jūs galėsite jums priklausančius mokesčius įsigyti po 4 arba net 6 mėnesių. Tačiau jei jūs neturėsite visų reikalingų dokumentų tai nėra kliūtis. Mes jums visokeriopai padėsime, kad Norvegijos mokesčių grąžinimas jums būtu atliktas teisingai ir maksimaliai greitai. Neabejokite ir išdrįskite kreiptis į mus. Juk visada reikia naudotis jums suteikiamomis galimybėmis.