Paprastai ir greitai vykdomas įmonių steigimas

Registrų centrasAr jūs kada nors pagalvojote apie savo įmonės įsteigimą? Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai visai nesudėtinga, tačiau iš tiesų nėra viskas nėra taip paprasta. Įmonės steigimas tai yra pakankamai sudėtingas procesas. Įmonės steigimas turi daug problemų, o verslas gali bankrutuoti, tačiau turėti savo verslą  visada yra malonu ir tapti sėkmingos įmonės savininku. O kad taip ir būtu daroma reikia kreipti į įmonių steigimo profesionalus, kurie steigia įvairių teisinių formų įmones.

Mes steigiame:

  • Individualias įmones;
  • Uždaras akcines bendroves;
  • Akcines bendroves;
  • Mažąsias bendrijas.

Uab tai yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad jei uab steigimas jums nepasiteisino jūsų skolos nebus išieškomos iš jūsų asmeninio turto. Uab steigimas trunka tik 2-3 dienas. Mažiausias įstatinis kapitalas yra 10 000 litų.

Mažoji bendrija taip pat yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo ir taip pat jei jūsų įmonė žlugtu įmonės skolos nebus išieškomos iš jūsų asmeninio turto.  Mb steigimas yra tinkamas, jei jūs ketinate steigti nedidelę įmonę. Steigiant mažąją bendriją įnašų dydį nustato patys įmonės steigėjai, šis įnašas gali būti  tik 1 litas, skirtingai nei steigiant uab įnašas turi būti mažiausiai 10 000 litų. Mb steigimas taip pat trunka 2-3 darbo dienas.

Jei jūs domina uab steigimas arba mb steigimas jums reikėtu žinoti kas bus įmonės direktorius ir įmonės akcininkus. Taip pat reikia žinoti koks bus jūsų įmonės pavadinimas, mes jums jį užregistruosime registrų centre  ir įmonės registracijos adresą ir žinoma įstatinio kapitalo dydį. Mes jums galime padėti įsteigti uab ir mažąją bendriją. Mes atstovausime jūs registrų centre, kadangi registrų centras kaupia visus duomenys apie Lietuvos Respublikoje  registruotus juridinius asmenis, tai yra akcines bendroves, uždarąsias akcines bendroves, mažąsias bendrijas.  Registrų centras kaupia visus duomenys ir jie yra viešinami. Mes jums padėsime parengti visus įmonės steigimo dokumentus. Ko jums prireiks norint įsteigti įmonę? Jums reikės paskambinti mums.