Paslaugos Jūsų verslui

Paslaugos Jūsų verslui – pilna darbuotojų paieška ir atranka

 

Trumpėjant darbuotojų darbo trukmei vienoje įmonėje yra be galo svarbu efektyviai vykdyti personalo paiešką ir atranką. Procesas turi būti kokybiškas, bet neužimti per daug laiko, svarbu sudominti kandidatą jau pirmo kontakto metu ir atrinkti patį tinkamiausią komandos narį.

Mūsų paieškos ir atrankos modelis pritaikytas net pačių sudėtingiausių pozicijų paieškai.

Vertindami kandidatus naudojame patikrintą ir patikimą veiklos rezultatais paremtą darbuotojų vertinimo modelį, kurį per visus įmonės veiklos metus tobuliname ir vystome.

Vykdydami darbuotojų paieška ir atranką atsižvelgiame ne tik į tai kokių darbuotojų Jums reikia šiandien, bet ir kaip šie darbuotojai pasieks Jūsų keliamus tikslus ateityje, kaip jie atitinka Jūsų verslo planus. Tai vadiname progresyviniu požiūriu orientuoti į Jūsų verslo planus, o ne tik į šiandienos situaciją.

 

Mūsų konsultantai yra motyvuoti surasti Jums pačius tinkamiausius kandidatus, nes siekiame būti geriausiais paieškos ir atrankos srityje.

Paslaugos Jūsų verslui  – vadovų paieška ir atranka

 

Vadovų paiešką ir atranką mūsų komanda vykdo tik didžiausią patirtį turintys vyresnieji konsultantai. Jie yra susipažinę ne tik su personalo paieškos ar atrankos metodais, bet taip pat puikiai išmano verslo ir lyderystės principus.

Vadovų paieškai yra naudojama tiesioginė paieška – tai efektyviausias būdas identifikuoti ir sudominti stipriausius savo srities lyderius.  Turime platų kontaktų ratą bei didelę patirtį tikslinės paieškos srityje, todėl greitai ir efektyviai identifikuojame rinkas bei kompanijas, kuriose galima rasti tinkamų kandidatų.

Talentų pritraukimas

 

Geriausi specialistai aktyviai darbo ieško labai retai, todėl daugiau negu du trečdalius paieškos laiko skiriame pasyvių kandidatų paieškai bei jų sudominimui pasiūlymu.

Esame atradę efektyviausius kandidatų paieškos metodus, nuolat koja kojon žengiame su pasaulinėmis naujovėmis bei kasdien tobuliname specializuotų skaitmeninių paieškos priemonių įgūdžius.

Kanalai, kuriais naudodami atliekame paiešką: tikslinės įmonės, socialiniai tinklai, duomenų bazės, universitetai ir profesinės asociacijos/grupės.

Darbuotojų ir kandidatų vertinimas

 

Darbuotojų vertinimą atliekame apjungdami veiklos rezultatais paremtą darbuotojų vertinimo modelį bei profesionalius Tripod psichologinius testus – standartizuotą vertinimo metodą, leidžiantį palyginti darbuotoją ar kandidatą su skirtingoms šalims sudarytomis, amžiui ir lyčiai pritaikytomis normomis.

Patikimos metodikos naudojimas leidžia ne tik nustatyti Jūsų darbuotojų ar kandidatų silpnąsias ir stipriąsias savybes, tačiau ir įvertinti jų mokymosi poreikius, greitį, augimo potencialą, numatyti galimą elgesį Jūsų komandoje. Mūsų konsultantai yra sertifikuoti metodikos naudotojai.

Darbuotojų vertinimas Jums naudingas jei:

Planuojate savo darbuotojų karjerą bei mokymus;

Norite nustatyti darbuotojų potencialą bei kompetencijų augimo kryptis;

Vykdote reorganizaciją ar planuojate paaukštinti/atleisti darbuotojus;

Siekiate padidinti darbuotojų motyvaciją ir efektyvumą darbe;

Keliate naujus tikslus darbuotojams ir norite atlikti jų siekimo kontrolę;

Neturite darbuotojų darbo vertinimo sistemos.

Tarptautinė darbuotojų paieška ir atranka

Padedame savo klientams augti svečiose rinkose, ieškodami tiek vietinių, tiek norinčių emigruoti darbuotojų.

 

Šalys, kuriose esame vykdę paieškas:

Jungtinė Karalystė, Bulgarija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Rusija, Kazachstanas, Iranas, JAE, Latvija, Estija.

Tam, kad būtumėme arčiau tarptautinių kandidatų ir lengviau suprastumėme tokių paieškų specifiką, įkūrėme padalinį Londone. Daugiausiai patirties turime ieškodami tarptautinių pardavimų ir rinkodaros specialistų bei vadovų.