Perka mišką su žeme

perka miskaJei jūs norite parduoti savo mišką su žeme, o galbūt norite parduoti tik mišką iškirtimui? Įmonė ,,Vizon“ perka mišką su žeme ir be jo ir mums visiškai nesvarbu koks yra jūsų miško amžius ar kitos charakteristikos, tačiau bet kokiu atveju mes jį sugebėsime tinkamai panaudoti.

Nesvarbu ar jūs parduodate mišką su žeme ar parduodate mišką iškirtimui, tačiau visų pirma jis būtinai turės būti įvertintas, kadangi kitu atveju mes nežinotume kiek pinigų jums reikia sumokėti. Kai miškas yra parduodamas su žeme jis yra vertinamas pagal šiuos kriterijus: tai kokio amžiaus yra jūsų miškas, koks yra jų vidutinis aukštis, koks skalsumas, koks skersmuo ir bonitetas. Tačiau, kai miškas yra parduodamas tik iškirtimui jis yra vertinamas pagal kitus kriterijus: tai kokia yra medienos sudėtis, kiek yra medienos ir žinoma vertinant tai kokia yra medienos kokybė. Taip pat visada yra atsižvelgiama į tai kiek ha užima jūsų miškas, kokioje teritorijoje jis auga ir koks ten yra reljefas kur jis auga. Taigi mūsų įmonė perka mišką atsižvelgdama į visus šiuos faktorius.

Kai perka mišką taip pat yra pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis ir jūs galėsite gauti savo teisėtus pinigus tą pačią akimirką, pavedimu į jūsų banko sąskaitą arba gausite savo pinigus grynais. Miškas bus įvertintas sąžiningai, todėl jūs gausite maksimaliai naudingas sąlygas. Tiek tada, kai jūs parduodate mišką su žeme, tiek ir tada, kai jūs parduodate mišką iškirtimui galima įžvelgti ir privalumus ir trūkumus. Jei jūs nebenorite savo mišku rūpintis patys, jį retinti ir kitais būdais prižiūrėti jūs jį turite parduoti, kadangi miškas jums tampa našta. Taip neturėtų būti.

Tačiau jei jūs norite išsaugoti savo nuosavybės teises į mišką ir tikitės, kad galbūt miškas vėliau kainuos brangiau, jūs jį galėsite palikti savo palikuonims, tokiu atveju miškas parduodamas iškirtimui yra optimaliausias pasirinkimas. Kai susisieksite su mumis jūsų miškas bus įvertintas labai greitai, per 48 valandas. Taigi jūs parduosite mišką taip greitai kaip tik yra įmanoma. Tačiau visada įsiminkite, kad miško pardavimas turi būti gerai apgalvotas sprendimas.