Renkamės naujas miegamojo duris

vidaus durys vilniujeNusprendėte atsinaujinti savo miegamojo duris, tačiau nežinote, kokios geriausiai Jums tiktų? Šiam straipsnyje kaip tik galėsite rasti visus atsakymus į savo klausimus. Pirmiausia vertėtų susidaryti bent jau pirminę viziją, kaip turėtų atrodyti Jūsų miegamojo durys. Vertinga būtų pasižiūrėti įvairių durų pavyzdžių internete. Jei gyvenate Vilniuje, ar kuriame nors kitame mieste, interneto paieškoje įveskite tokius žodžius: vidaus durys Vilniuje. Rasite tikrai ne vieną įdomų variantą, nes vidaus durys Vilniuje dabar gali būti labai skirtingo dizaino.

Labai svarbu, kad išsirinktumėte tinkamo dydžio miegamojo duris. Svarbiausia yra tikslūs išmatavimai ir tik tada stiliaus pasirinkimas. Naujosios durys turėtų idealiai derėti prie Jūsų kambario dizaino. Sprendimas neturėtų būti labai skubotas, reikia labai pasverti skirtingus variantus, palyginti jų kainas, kokybiškumą.

Pavyzdžiui, vidaus durys Vilniuje su specialiomis garsų izoliavimo savybės kainuoja brangiau nei paprastos durys. Tačiau gera miego kokybė yra labai svarbu, todėl investuoti yra verta, jei gyvenate gana triukšmingoje aplinkoje. Garso pralaidumas gali būti labai skirtingas, todėl , prieš pirkdami tokias duris, būtinai patikrinkite šį parametrą.

Daugelis savo miegamuosiuose įsirengia medines duris. Jos nėra labai brangios. Taip pat galima rinktis faneruotas duris, nes jos atrodo kaip medžio masyvas, tačiau yra pigesnės ir paprastesnės gamybos. Galima rinktis ir beicuotą arba dažytą medieną. Beje medines miegamojo duris visada galėsite perdažyti kitokia spalva, todėl, jei ateityje laukia remonto darbai – visada galėsite perdažyti duris ir nereiks jų vėl keisti.

Taip pat atminkite, kad reikia išsirinkti ir kokybiškas, bei tinkančias durų rankenas. Jos gali irgi labai kardinaliai pakeisti visą durų išvaizdą. Rankenėlės galite pasirinkti metalines (jei Jūsų namų dekoro tipas yra modernus) arba senoviško tipo (prie klasikinio dizaino).

Apsvarstykite ir galimybę derinti duris kartu su stiklu. Tai suteikia itin gražią durų išvaizdą. Pavyzdžiui, stiklo ir metalo durys praturtina interjerą, tačiau yra brangesnės, nei medinės durys. Jei nuspręsite įsidiegti stumdomas duris – Jums prireiks eksperto pagalbos. Šios durys labiau yra tinkamos tuose namuose, kuriuose netrūksta erdvės.