Sodybos nuoma vestuvėms – vienas svarbiausių darbų ruošiantis didžiajai dienai

sodybos nuoma vestuvėmsKiekviena mergina giliai širdyje nori apsivilkti savo svajonių baltą kaip sniegas suknelę ir rankose palaikyti dailiausią puokštę savo gyvenime. Rodos, svarbiausi dalykai būsimai nuotakai ir yra jaunikis, suknelė bei puokštė, bet juk vestuvių planavimas apima kur kas daugiau dalykų. Po to, kai sutvarkyti visi formalumai dėl vestuvių datos civilinės metrikacijos skyriuje, pats laikas užsisakyti vietą vestuvių šventei pratęsti. Sodybos nuoma vestuvėms yra kaip tik tas dalykas, kuris turi būti padaromas kuo skubiau ir kuo anksčiau. Jei vestuves pora kelia per patį vestuvių įkarštį vasarą, tai laisvos vietos reikia teirautis dar žiemą ir ją rezervuoti svarbiąjai dienai. Tik po to jau galima pradėti derinti kitus dalykus iš vestuvių planavimo sąrašo.

Dauguma vestuvių planuotojų pataria nuotakoms susidaryti neatliktų darbų sąraša, ypač tada, jei nuotaka su kitų pagalba vestuves rengs savarankiškai ir organizatorės nesamdys. Tame sąraše turi būti viskas, kas susiję su vestuvėmis: sodybos nuoma vestuvėms, maisto tiekėjai, meniu sudarymas pagrindiniam ir vaišių stalui, žaidimai, sveikinimo kalbos, muzika, dovanėlės svečiams ir dar daug daug visko. Vienas svarbiausių dalykų planavime, tai biudžeto paskirstymas, nes viskam reikės piniginių lėšų. Turėkite omenyje, kad sodybos nuoma vestuvėms daroma iš anksto, todėl garantuotai bus prašoma rankpinigių (užstato). Tas pats bus, jei atvažiavimui į šventės vietą nuomositės limuziną ar kitokią transporto priemonę. Dar prieš pirkdami turite pasiskaičiuoti, kam kiek pinigų teks. Prieš sudarant meniu, susirašykite svečių sąrašą ir sužinokite, kiek pinigų galite skirti vienam svečiui banketo metu. Tada ir maisto tiekėjams bus lengviau jums pasiūlyti patiekalų variantus, iš kurių sudarysite meniu. Sodybos nuoma vestuvėms į savo kainą gali įtraukti ir maisto tiekimo paslaugos kaina, nes gana dažnai sodybos siūlo maistą pirkti iš jų. Neretai taip galima sutaupyti, nes iš šalies rastas maisto tiekėjas dar gali imti papildomą mokestį už maisto pristatymą į šventės vietą, o kam jaunavedžiams papildomos išlaidos? Juk naujai gyvenimo pradžiai ir taip daug ko prireiks, todėl nereikėtų viršyti savo nustatyto biudžeto.

Sodybos nuoma vestuvėms garantuoja ne tik smagią šventę žavingoje aplinkoje, bet ir poilsį, kuriems pritrūks jėgų. Sodyba Vištytyje gali vienos šventės metu suteikti nakvynę 65 žmonėms. Tai reiškia, kad jūs į savo vestuves galėsite pasikviesti ne tik giminaičius, bet ir artimus draugus tiek iš jaunikio, tiek iš jaunosios pusės. Kadangi Vištyčio sodybos šeimininkai nori kuo labiau palengvinti jaunavedžiams vestuvių ruošimą, tai kartu su sodybos nuoma vestuvėms jie siūlo ir maisto tiekimo paslaugą bei daug kitokių pramogų. Svečių užimtumas vestuvių metu yra labai aktualus jaunąjai porai, todėl, kad norima, jog visi būtų laimingi ir nei vienas nesigailėtų dėl dalyvavimo. Stengiamasi suteikti kuo daugiau gerų emocijų svečiams ir vestuvių kaltininkams. Negalima leisti, kad pasiruošimas vestuvėms atimtų tiek jėgų ir nervų, kad per vestuves dingtų ūpas mėgautis švente. Nuotaikos nebuvimas per vestuves tikrai būtų pati didžiausia nuodėmė, nes šią dieną, kai prasideda dviejų žmonių bendras gyvenimas, reikia paminėti taip, kad šypsenos būtų ne tik nuotraukose, bet ir prisiminimuose.

Vestuvės – ypatinga proga, nes visos poros, ruošdamosis joms tiki, kad tai bus vienintelės vestuvės jų gyvenime. Būtent dėl šios priežasties turi būti daroma viskas, kad jos jaunųjų akimis būtų tobulos, o ir svečiai liktų sužavėti jaunųjų išradingumu organizuojant didžiąją dieną.