Sodybos nuoma vestuvėms Vištytyje

sodybos nuoma vestuvemsSodybą nuomotis vestuvėms yra tinkamiausias sprendimas, jei šiai dviems žmonėms labai svarbiai šventei ketinama rinktis seniau tradicija buvusį gausų svečių būrį, kelių dienų linksmybes bei norą, kad vestuvės taptų džiugia švente ne tik jiems dviems, bet ir visiems jų svečiams.

Jei vestuves rengia patys būsimi jaunavedžiai, viską suplanuoti bei suderinti „ nuo – iki“ menkiausios smulkmenos yra labai sunku. Jei linksmybėms pasirenkama sodybos nuoma vestuvėms, dažniausiai ten galima su jos darbuotojais suderinti viską ir patirti šventimo, o ne vargo malonumą. Tokioje sodyboje siūlomos maitinimo paslaugos, tad suderinus savąjį meniu stalai bus nukrauti pageidaujamais patiekalais, o visa supanti aplinka papuošta pagal jaunųjų pageidavimus, šventės temą ir spalviškumą. Kadangi tai – ne maitinimo įstaiga, kurioje nuolat lankosi klientai, tad maistas gaminamas visiškai prieš pat šventę, todėl būna šviežias. Čia svečiai bus pamaitinti, gaus poilsiui jaukią nakvynę, gausybę pramogų gamtoje bei sodybos teritorijoje: pirtis, kubilą, jodinėjimą arkliais ar važinėjimasi keturračiais, pasiplaukiojimą valtimi bei dar daug kitokių.

 

Kadangi sodyba Vištytyje įkurta prieš daugiau nei 10 metų, galima tikėtis, jog jos darbuotojų patirtis padės kurti tik teigiamais prisiminimais išliksiančią šventę. „Iš pusės žodžio“ suprasti nuo rūpesčių išvargusius jaunavedžius, nuspėti „kelis žingsnius į priekį“ ir gebėti akimirksniu išpildyti net priekabiausio svečio norą – tai jau reikalauja įdirbio konkrečioje srityje, apsukrumo ir, žinoma, pastangų bei noro pelnyti vienų iš geriausių nuomotojų reputaciją.

Nuo Kauno sodyba prie Vištyčio nutolusi per 100 km, nuo Vilniaus – maždaug 160 km. Kadangi dažniausiai svečiai būna iš įvairiausių Lietuvos rajonų, visiems patogią ir netolimą vietovę išrinkti tikrai neįmanoma. Žinant lietuvių mentalitetą, juk vis tiek atsiras kažkuo nepatenkintų. Sodybos nuoma vestuvėms naudojamasi dažniausiai didesnėms, daugiau nei 40-50 svečių, todėl suteikti patogumo tokiam kiekiui žmonių neįmanoma. Beje, kadangi šiais laikais „storos lietuviškos vestuvės“ su visomis įmanomomis tradicijomis giminėje rengiamos retokai, todėl išvyka į niekuomet nelankytą Lietuvos kraštą būna ir proga geriau su ja susipažinti. Taigi Vilkaviškio rajonas, Vištytis, kuriame teikiamos sodybos nuomos vestuvėms bei kt. pobūviams paslaugos, gali tapti ir puikia ekskursija po nepažintą šį Lietuvos kampelį. O žavėtis kuo čia tikrai yra: stulbinanti gamta, nuostabi pačios sodybos teritorija, nagingų meistrų darbu žavi statiniai su etnografiniais elementais ir kt. Sodyba Vištytyje – maloni atgaiva ir akims, ir sielai.