Uab steigimas su profesionalų pagalba

Uab steigimas

Uab steigimas   Jūs  turite  tinkamą  idėją ir norite  sukurti  savo verslą, tačiau nežinote kaip tinkamai  sutvarkyti  visus  biurokratinius  formalumus, kad galėtumėte  įsteigti  savo verslą ir pradėti jį vystyti. Tačiau  yra tokių  įmonių, kurios   yra pasiruošusios  visada  jums padėti, kadangi  tokias įmonių  steigimo paslaugas teikia profesionalios įmonės. Yra pačios  įvairiausios teisinės  įmonių formos, kurias  jūs galite  pasirinkti, tai gali  būti  UAB, AB,  Individuali  Įmonė, Mažoji  bendrija  ir kitos.  Tačiau  yra teigiama, kad šiais  laikais  geriausias  variantas uab steigiamas, kadangi tai yra ribotos  civilinės  atsakomybės  įmonė.  Kai  jūsų įmonės  steigimas  bus atliekamas profesionaliai visų  pirma  bus parenkamas  įmonės pavadinimas, kuris yra registruojamas registrų centre ir jokiu  būdu negali  dubliuoti  su  kitu  tokiu pat pavadinimu, kadangi  tai  pažeidžia autorines  teises.  Tik  tokiu  atveju jei jūsų pavadinimas  bus originalus  jis galės  būti įregistruojamas.  Taip pat , kai atliekamas uab  steigimas   sutvarkomi  visi įmonės  steigimo  dokumentai, tokie kaip steigimo  sutartis, taip pat sudaromi įmonės įstatai, tikslai,  steigimo protokolas.  Visi šie dokumentai patvirtina  kaip turi funkcionuoti įmonė.  Taip pat nebus pamirštas ir  įmonės registracijos  adresas, kuris  yra svarbus. Juk puikiai žinote, kad įmonė  turi būti po  stogu.  Galbūt vienintelis  tokios įmonės trūkumas yra tas, kad   būtina  surinkti  įstatinį  kapitalą, kurį  sudaro 2500 eurų.  Kapitalas turi būti sudarytas iš visų akcininkų  pinigų. Profesionali  įmonių  steigimo  įmonė  pasirūpins  tuo, kad  būti   atidaryti  kaupiamoji sąskaita banke į kurią  bus pervestas įstatinis  kapitalas.

Tačiau  tai ne visos paslaugos, kurios jums gali būti  suteikiamos, kai bus atliekamas uab steigimas. Taip pat  visi dokumentai  bus patvirtinti  notaro. Svarbiausiam, kad jums  nereikės  patiems  eiti pas notarą, kadangi viską padarys įmonė, kuri tvarko  įmonės steigimo darbus. Visa tai bus  atliekama pagal įstatymuose  numatytus reglamentus, taigi  viskas  bus teisėta.  Kai dokumentai  bus patvirtinti notaro visi  dokumentai bus  pateikti registrų centrui kur ir  bus įsteigta jūsų  uab.    Visi žino, kad uab tai yra  tokia įmonė, kurios savininkai yra akcininkai ir  ji yra sudaryta iš  skirtingo kapitalo, kuris yra sudaromas iš  atskirų dalių.  Tai yra  privatus  juridinis  asmuo. Uab steigimas yra  naudingas, kadangi net jei  jūsų  įmonė bankrutuos nenukentės  jūsų asmeninis  turtas,  bus prarastas tik įmonės  turtas.  Todėl tai yra  naudingas pasirinkimas. Įsidėmėkite, kad didžiausias  akcininkų skaičius  yra  250.  Tačiau  tokios  bendrovės  akcijos  negali būti platinamos, nebent  įstatymas  nuodo priešingai.  Uab steigėjas gali būti tiek  fizinis, tiek ir juridinis asmuo.  Kiekvienas asmuo, kuris  yra laikomas  įmonės  steigėjų turi turėti  akcijų.  Tai yra jis turi būti  uab akcininku.  Taip pat įmonė turi turėti  steigėjų susirinkimą, kuris spręs  visus  svarbius klausimus ir pateiks  reikiamas  ataskaitas. Visa veikla bus vykdoma  vadovaujantis  įmonės  įstatais.

Kai yra atliekamas  Uab steigimas  su profesionalų pagalba  viskas  yra daromas  daug paprasčiau, kadangi jūs  šį darbą patikite profesionalui.  Visus dokumentus  patvirtins  notaras, taip pat įmonė bus  įregistruota  registrų centre.  Be to,  bus  sutvarkyti  visi reikalingi dokumentai be kurių jūsų įmonė  tiesiog negalės  egzistuoti. Kiekvienas  žmogus, kuris žino, kad nori turėti verslą taip pat nori visus   formalumus  sutvarkyti  kaip galima greičiau  ir eikvojant mažiau jėgų.  Tokią prabangą jums gali suteikti tik profesionalūs  įmonių  steigėjai, kurie  visus formalumus  sutvarkys  per 4-5  darbo dienas. Ir štai  jūs  jau esate laimingas  įmonės savininkas.