Vestuvės be vestuvinės puokštės neįsivaizduojamos

vestuvines puokstesVisos moterys dievina gauti puokštę gėlių, net ir tos, kurios tai neigia, jų gavusios, patyliukais džiaugiasi. Dėl šios priežasties vyriškis, prieš dovanodamas gėlių pasimatymo metu, turi gerai žinoti, kokias gėles jo brangiausioji labiausiai mėgsta. Tai užuolankomis išsiaiškinęs iš jos, arba pats prisiminęs, vėliau galės merginą nustebinti du kartus labiau. Už vis didžiausias džiaugsmas – gauti gėlių be progos, tiesiog norint palepinti antrąją pusę šiltu dėmesiu. Poros santykiams pasiekus aukštesnį tašką balandėliai nutaria kurti bendrą gyvenimą kartu. Būtent tada ateina diena, kai puokšte rūpinasi nebe vyras, o pati mergina. Savo skoniu gėlių puokštėms ji turi nustebinti savo išrinktąjį ir visus kitus, kurie taps sąjungos liudytojais.

Viena ypatingiausių dienų – vestuvės – reikalauja daug pasiruošimo ir geležinės kantrybės nedaryti skubotų sprendimų. Tenka viską apgalvoti iki menkiausių smulkmenų ir, tam pavykus, šventė būna nuostabi. Pagal visas vestuvių tradicijas nuotaka nudžiugina vieną iš netekėjusių merginų mesdama savo vestuvinę puokštę, kuri simboliškai pasako, kad atėjo ją pagavusiosios eilė tekėti. Gražu, prasminga, tačiau tai ne vienintelis dalykas, paverčiantis vestuvinę puokštę dėmesio traukos objektu šventėje. Dar nuotakai žengiant link altoriaus visų akys nukrypsta ne tik į jos laime švytintį veidą, už sniegą baltesnę suknelę, bet ir į puokštę, kuri yra jos puošmena.

Vestuvės – tai diena, kuriai reikia rasti idealiai tinkančią vestuvinę puokštę. Prie josios bus derinamos pamergių suknelių spalvos, todėl vestuvinės puokštės yra itin didelę reikšmę turintis vestuvių aksesuaras. Jei puokštė bus vienspalvė, tai ir pamergių suknelės greičiausiai taip pat bus tokios, tik šviesesnės. Puokštę komponuojant iš skirtingų gėlių ji bus gyvesnė. Tada pamergės vienos gėlės spalva siūnasi sukneles, o kitos gėlės – kokią nors detalę suknelei, pavyzdžiui, dirželį ant liemens arba po krūtine, priklausomai nuo suknelės modelio. Vestuvinės puokštės dar karaliauja ir tomis pačiomis gėlėmis puošiant bažnyčios vidų, o tai suteikia daugiau iškilmingumo. Kita vieta, kur naudojamos gėlės – šventinė salė, kurioje netrūks šypsenų ir liesis juokas lydintis jaunuosius nuo pat jungtuvių, o jei tiksliau, nuo pirmos jų pažinties dienos.