Vidaus durys Jūsų namų interjerui

vidaus durysNamai be langų ir durų ne namai, o kalėjimas. Mūsų tikslas yra tas, kad jūsų namai būtų jūsų tvirtovė, todėl siekiame tiekti tik pačias geriausias prekes. Duris parduodame gamintojo kaina, todėl klientas tikrai nebūna nuskriaustas. Suprantame, kad svarbiausia yra klientas, todėl vidaus durys kiekvienam butui ar namui parenkamos individualiai. Pagal pageidavimus padedame išsirinkti medžiagas, atsiunčiame darbuotojus išmatavimui, nes durims gaminti matmenys yra be galo svarbūs. Jei yra poreikis, galime išmontuoti jūsų senas duris ir staktą bei jas išvežti, viskas daroma vien dėl jūsų patogumo. Senos vidaus durys braška ir prastai izoliuoja garsą. O kartais vidaus durys keičiamos dėl to, kad senosios buvo užsikirtusios ir teko laužti spyną, o durų defektų nauja rankena nepaslepia… Durys susidėvi kaip ir bet kuris kitas namų elementas, nors apskritai jos yra gana ilgaamžis produktas ir gali tarnauti namams ne vieną dešimtmetį.

Be abejonės, geriausiai atrodo naturalaus medžio durys, o ne medžio imitacija. Žmonės investuoja į duris, nes natūralių medžiagų durys turi geresnes savybes: atrodo prabangiau, solidžiau ir geriau sulaiko garsą. Klientui visada paaiškiname, kad durys atlieka dvi funkcijas – estetinę ir funkcinę. Vidaus durys kuria interjerą ne mažiau nei namų baldai. Duris varstome daugybę kartų per dieną todėl svarbu, kad jų stakta ir varčia būtų sumontuota profesionaliai. Darbuotojai atlieka visus montavimo darbus, kad klientui nereikėtų vargintis. Durų centras gali jums pasiūlyti įvairiausius dizaino sprendimus, nes duris galima ne tik rinktis iš katalogo, bet ir gaminti pagal užsakymą. Vidaus durys turi platų asortimentą ir jei klientas nepageidauja rinktis tvirtas medines duris iš natūralaus medžio, tai jam gali būti pateiktos alternatyvos, pvz., laminuotos durys. Laminuotos vidaus durys yra pigesnės nei kitos rūšies durys, todėl jas klientai perka dažniau. Faneruotos vidaus durys turi begales įvairių paviršių, spalvų, būna su stiklu ir be jo. Komponuoti galima skirtingai, kad būtų išpildyta kiekvieno kliento svajonė turėti unikalias duris. Stiklo formos durys gali būti įvairiausios, o ir pats stiklas turėti ornamentų. Vidaus durys gali būti su matiniu stiklu, kuris nepermatomas, tačiau šiek tiek praleidžia šviesą. Kartais klientas itin svarbu, kad duryse būtų daug stiklo, nes kitaip kambaryje būna per tamsu. Mūsų įmonė gali įgyvendinti šį ir kitus jūsų poreikius.

Jei duris norite įmontuoti į arką, tai taip pat ne bėda. Jums nereikės griauti sienos, kad būtų įstatyta tradicinė kampuota stakta. Galime pasirūpinti, kad vidaus durys arkoje turėtų ovalų viršų kaip ir jų stakta. Toks vidaus durų dizainas atrodo itin įdomiai ir sutinkamas toli gražu ne kiekvienuose namuose. Tokie namai būtų unikalūs. Jei turite daugiau idėjų savo durims, mes pasiruošę jus išklausyti ir suprasti, kad kartu pasiektume jūsų norimą rezultatą – tokį namų interjerą, kuris džiugins akis ir sielą.

Vidaus durys montuojamos bet kuriams kambariui. Tai gali būti vonios ar tualeto kambarys, miegamasis ar darbo patalpos, o galbūt jums reikalinga tik nauja stakta įėjimui į virtuvę, kur durų nebūna… Dėl visko galima susitarti, nes esame lankstūs ir noriai prisitaikome. Net jei radote kataloge norimas duris, bet jums nepatinka jų durų rankena, tą detalę galime pakeisti pagal jūsų norimą. Be to, vidaus durys gaminamos tiek su užraktu, tiek be jo. Taip yra todėl, kad vieniems kambariams būtinas privatumas, o kiti tokio poreikio neturi. Kreipkitės į www.durulangucentras.lt ir viską aptarsime.