Pakavimo medžiagos didmeninei prekybai

pakavimo medžiagosPakavimo medžiagos prisimenamos tada, kai per netyčiuką nukenčia koks nors krovinys, tik tada jau būna per vėlu, nes sudaužytą daiktą ne visada gali suklijuoti, o klientas net ir gavęs sulipdytą siuntinį tikrai neapdovanos jūsų šypsena. Norint išvengti nesklandumų tokiame darbe, būtina imtis prevencinių priemonių nuo nelaimingų atsitikimų. Kroviniai turi būti apdrausti ir prisiimama visa atsakomybė už juos. Jei klientas patiki savo daiktus su pasitikėjimu jumis, tai jūs neturite teisės tai sugriauti. Neapdairumas transportavimo versle – tai bruožas, dėl kurio galite būti atleistas. Pakuoti reikia tam tikromis medžiagomis, kad neatsirastų jokių defektų. Pervežant daiktus privalu pasirūpinti jų saugumu iš anksto. Transportavimui iš vienos vietos į kitą dažnai naudojama ta plėvelė su mažomis „pagalvėlėmis“. Krovinį apvyniojus šia plėvėle kiek storesniu sluoksniu jis taps atsparesnis fiziniam kontaktui ir bus mažesenė tikimybė, kad jis suduš. Jei daiktas nedūžtantis, tai jį reikia saugoti nuo įbrėžimų. Subraižytas daiktas jo savininkui gali prarasti savo vertę, todėl kurjerių pareiga tausoti absoliučiai visus vežamus daiktus ir vairuoti atsargiai, nepriklausomai nuo to, kokias pakavimo medžiagas jis naudoja. Jei kliento krovinys yra jautrus oro sąlygų ar temperatūros pokyčiams, tai labai didelis pliusas tai įmonei, kuri į tai atsižvelgia. Kuo įmonė atidesnė, kuo labiau rūpinasi klientu, tuo mažiau nerimo užsakovui, tuo daugiau klientų turi įmonė.

Įmonės, kurios nesiverčia transportavimu, bet turi savo prekes sandėliuoti, taip pat dairosi, kokios pakavimo medžiagos labiausiai tenkintų jų lūkesčius. Jei kalbame ne apie maisto pramonę, o negendančias prekes, tai dažnai jos kraunamos ant palečių. Tas paletes krauna keliais aukštais, todėl reikalinga pasirūpinti, kad, prieš autokrautuvui keliant paletę, ant jos pakrauti daiktai neišsilakstytų į šonus. Tai būdinga dideliuose sandėliuose, kai užsiimama didmenine prekyba dideliais kiekiais. Šiuo atveju naudojami lipnios plėvelės rulonai, nuo kurių atvyniojant plėvelę krovinys apsukamas ratu ir įgauna stabilumo. Ta pačia plėvele naudojasi ir buitinės technikos pardavėjai, kurie apvynioja šaldytuvus, skalbimo mašinas ir kitus buitinės technikos prietaisus, kad šie neišsiteptų, nedulkėtų ir išvengtų įbrėžimų. Tokią pakavimo medžiagą patogu naudoti, nes ji nenukrenta, o klientas, gavęs prekę gali nesunkiai savo jėgomis pakavimo medžiagos nusikratyti, išmesdamas plėvelę į plastiko konteinerį, kad būtų perdirbta. Juk pakavimo medžiagas taip pat galima rūšiuoti ir neskriausti aplinkos, kurioje patys gyvename.

Populiarios pakavimo medžiagos dažnai naudojamos skirtingų spalvų. Taip tos pačios pakavimo medžiagos ne tik skirtos pakavimui, bet ir ženklimui. Kuo aiškiausiu tokių medžiagų pavyzdžiu galėtų būti skirtingų spalvų lipni juosta. Tokiu atveju tereikėtu tik įsivesti tam tikrą sistemą. Spalvas galima priskirti pagal išvežimo iš sandėlio grafiką. Prekes, kurios bus išvežtos mėnesio pradžioje galima žymėti viena spalva, antroje mėnesio pusėje – kita spalva. Kitas variantas spalvas naudoti pagalprekių rūšį. Dužtančias pakuotes sutvirtinti mėlyna spalva, jautrias temperatūrų pokyčiams – raudona spalva, neutralias – žalia ir pan. Tokios prekių skirstymo sistemos, kai naudojamos spalvotos pakavimo medžiagos užtikrins našesnį darbą sandėliuose. Sandėlininkai galės greičiau atrasti reikiamas užsakymui pakuotes ir laiku jas perduoti vadybininkui, kad šis atliktų pristatymą į kliento namus ar kitas patalpas.

Pakavimo medžiagos visada turi būti parinktos apgalvotai, kaip ir visi kiti sprendimai versle. Verslo pasaulis žiaurus ir konkurencingas, todėl kruopščiai reikia apgalvoti viską iki smulkmenų. Tiesa, nepamirškite, kad pakavimą galima atlikti efektyviau, jei turite ne tik pakavimo medžiagas, bet ir pakavimui skirtus įrankius.